google-site-verification: googledcf1e8402fd16056.html

Добредојдовте на Меморандум за разбирање Тој официјална веб-страница!

Слободен 3D очила Player, Лед Видео ѕид, 3D LED видео ѕид - Shikun

HomeAboutImg

HAOD

2D / голо око 3D приказ бизнис битник 2D / голо око 3D приказ бизнис битник

Шенжен Shikun Електроника копродукции, Ltd е национален високо-технолошки претпријатие, кое се фокусира на 2D и голо око 3D комерцијални LCD приказ областа. Компанијата се фокусира на комерцијални дисплеј индустрија за повеќе од 13 години. Тоа е компанија која е вклучена во голо око 3D дисплеј технологија порано во Кина, и има добиено многу изум патенти, практична нови патенти и софтвер copyright.The компанијата има способност за основни развојот на технологијата од оптички дизајн, коло дизајн и графика за обработка на algorithms.In цел подобро да им служи на клиенти, компанијата се создаде моќна содржина производство платформа со неколку мултимедијални анимација производство и снимање компании.

повеќе

Нови пристигнувања

Вести