Културата во компанијата - Шенжен Shikun Електроника копродукции, ООД google-site-verification: googledcf1e8402fd16056.html

Добредојдовте на Меморандум за разбирање Тој официјална веб-страница!

Слободен 3D очила Player, Лед Видео ѕид, 3D LED видео ѕид - Shikun

културата во компанијата

Компанијата има положено CCC сертификација, ISO90001 сертификација, сертификација, CE, FCC сертификат и ISO14001 certification.We ќе се стремиме да се изгради најголемата домашна технологија R & D, проектирање, производство, услуги, производство, продажба, производство пост видео и по продажбата еден-стоп сервис system.We се придржуваат кон вредностите на "фокус, професионалност, иновации, соработката и понудената".