Kultura Company - Shenzhen Shikun Electronics Co, Ltd google-site-verification: googledcf1e8402fd16056.html

Mirë se vini në Mou ai për faqen zyrtare!

Syzet Pa 3d Player, Led Video Wall, 3d Led Video Wall - Shikun

kultura Company

Kompania ka kaluar certifikimit KKK, certifikimit ISO90001, certifikimit CE, FCC certifikimit dhe ISO14001 certification.We do të përpiqemi për të ndërtuar më të madh të teknologjisë në familje R & D, projektimit, prodhimit, shërbimit, prodhimit, shitjes, prodhimit pas video dhe pas shitjes shërbimit me një ndalesë system.We përmbahen vlerave të "fokus, profesionalizmit, inovacionit, bashkëpunimit dhe të fitojë të fitojë".